22.02.2021 Спортклуб відчинив двері для спортсменів

Спортклуб відчинив двері для спортсменів

19 лютого відбулося урочисте відкриття спортивного клубу «ПрофФіт».

На урочистому відкритті спортклубу виступили Генеральний директор ПрАТ «ЗЗРК» Дмитро Колєсніков і голова профкому комбінату Микола Пастушенко, які привітали спортсменів з появою нового спортивного об'єкта та обмінялися подарунками: Дмитро Валерійович передав плазмовий телевізор для спортзалу – для перегляду спортивних телепрограм, а Микола Михайлович вручив керівнику підприємства іменний абонемент на відвідування клубу.

Символічна червона стрічка була перерізана, і клуб «ПрофФіт» відчинив свої двері для спортсменів! Це відмінний подарунок для всіх любителів спорту ЗЗРК.

Автором назви і логотипу клубу став голова комісії з інформаційної роботи профкому Владислав Політанський. Сенс назви він пояснив так:

– «Проф» – це скорочення від слів профспілковий, професійний, профілактичний, а «Фіт» – від фітнес. Також в нашому лексиконі є слово профіт, співзвучне назві клубу, що означає «користь; позитивний результат якогось процесу». Думаю, користь від занять спортом очевидна для всіх, отже назва цілком відповідає цілям створення клубу.

 

Галерея

532