22.02.2021 Стартувала XXII Спартакіада трудящих ЗЗРК

Стартувала XXII Спартакіада трудящих ЗЗРК

19 лютого стартувала XXII Спартакіада трудящих ЗЗРК. На цей раз першими в графіку змагань стали турніри з інтелектуальних видів спорту – шашок та шахів. Змагання пройшли в новому спортивному клубі «ПрофФіт».

Честь відкриття шашкового турніру була надана Голові Правління – Генеральному директору ПрАТ «ЗЗРК» Дмитру Колєснікову – він зробив перший хід на шашковій дошці, після чого спортсмени зосередилися на грі. Слід зазначити, що пристрасті на чорно-білих полях кипіли цілком серйозні, і передбачити, хто стане переможцем, було нелегко.

Через кілька годин змагань суддівська колегія оголосила результати турніру з шашок. У 1-й групі переможцем стала команда шахти «Експлуатаційна», на другому місці – спортсмени шахти «Прохідницька».

Серед команд малих цехів призові місця в турнірній таблиці розподілилися наступним чином:

• 1-е місце – ЦКПР;

• 2-е місце – РМЦ;

• 3-е місце – управління.

20 лютого в клубі «ПрофФіт» зібралися любителі шахів. Команда шахти «Прохідницька» взяла реванш у шахістів шахти «Експлуатаційна», ставши переможцем турніру в 1-й групі.

У 2-й групі, де грало 7 команд, трійка лідерів залишилася в тому ж складі, а ось місця розподілилися по-іншому:

• 1-е місце – РМЦ;

• 2-е місце – управління;

• 3-е місце – ЦКПР.

В рамках наступного етапу спартакіади відбудуться змагання з гирьового спорту та армрестлінгу. Сподіваємося, спортсмени здивують уболівальників і суддів своїми результатами!

 

Галерея

487