19.02.2021 Проєкт – чернетка майбутнього

Проєкт – чернетка майбутнього

Практично за всіма професіями в Україні закріплені певні дати в календарі для вшанування їх професійних досягнень їхніх представників – День бухгалтера, День енергетика тощо. Проєктувальники ж поки не мають такої законодавчо закріпленої дати, тому фахівці ПКВ ПрАТ «ЗЗРК» вважають своїм професійним днем 18 лютого – день створення на комбінаті проєктно-конструкторського відділу. Цьогоріч відділ відзначив 56-й день народження.

До складу відділу входять гірниче, електромеханічне і будівельне бюро, очолюють які досвідчені фахівці Андрій Окопний, Світлана Стовбур і Вадим Смирнов.

У 2021 році перед колективом ПКВ стоять складні завдання. Першочерговим є виконання в першому півріччі робіт із розробки нового проєкту протипожежного захисту (ППЗ) шахт і цехів ПрАТ «ЗЗРК», оскільки п'ятирічний термін дії нинішнього ППЗ закінчується влітку. Ця велика робота буде виконуватися із залученням фахівців усіх бюро проєктно-конструкторського відділу.

 

Хочу подякувати всім співробітникам за злагоджену й сумлінну працю, побажати творчого натхнення для реалізації планів в поточному році.

«Проєкт – це чернетка майбутнього», – казав свого часу французький письменник Жюль Ренар. Ми працюємо над майбутнім, і це нас надихає!

Юрій Кордіс, начальник ПКВ.

 

Галерея

512