Трудова слава ЗЗРК: Нагороди України



Почесне звання "Заслужений працівник промисловості України"

Карнаух Віктор Андрійович: начальник дільниці
Рябкін Георгій Сергійович: кріпильник
Кірєєв Олександр Олексійович: прохідник
Іваницький Микола Якович: машиніст ВНУ
Москот Микола Степанович: механік
Дудка Григорій Федотович: начальник дільниці
Усатий Володимир Юрійович: директор з виробництва
Фурман Олександр Іванович: Генеральний директор
Лемешев Сергій Леонідович: начальник дільниці
Данилевський Ігор Анатолійович: прохідник
Медведєв Віктор Іванович: начальник дільниці
Світловський Вадим Володимирович: прохідник
Безручко Юрій Миколайович: головний енергетик
Бадов Олександр Євгенович: начальник шахти
Замишляєв Олександр Геннадійович: технічний директор
Закушняк Микола Васильович: головний механік шахти


Орден "За заслуги" III ступеня

Щетинін Володимир Олександрович: прохідник
Сахно Олександр Васильович: начальник цеху
Терських Валерій Васильович: електрослюсар
Зубко Андрій Миколайович: технічний директор
Фурман Олександр Іванович: Генеральний директор


Медаль "За працю і звитягу"

Номеровченко Анатолій Павлович: начальник дільниці
Кобиляцька Валентина Іванівна: оператор
Коршунов Олексій Олексійович: машиніст екскаватору
Данилов Микола Петрович: начальник цеху


Знак "Заслужений шахтар"

Данильченко Володимир Сергійович: прохідник


Орден "За заслуги перед Запорізьким краєм" I ступеня

Григорчук Олександр Сергійович: голова профкому
Бадов Олександр Євгенович: директор з будівництва та реконструкції


Орден "За заслуги перед Запорізьким краєм" II ступеня

Бадов Олександр Євгенович: начальник шахти
Троценко Микола Васильович: гірничий майстер
Григорчук Олександр Сергійович: голова профкому
Короленко Михайло Костянтинович: Голова Правління - Генеральний директор


Орден "За заслуги перед Запорізьким краєм" III ступеня

Данілов Микола Петрович: начальник цеху
Григорчук Олександр Сергійович: голова профкому
Короленко Михайло Костянтинович: Голова Правління - Генеральний директор
Халілов Сергій Валерійович: машиніст електровозу
Карнаух Андрій Вікторович: начальник шахти
Хрол Віталій Іванович: директор з персоналу
Олешко Віктор Іванович: токар
Кістрін Сергій Григорович: технічний керівник
Папко В'ячеслав Вікторович: головний інженер шахти
Полторащенко Сергій Петрович: технічний директор


Медаль "За розвиток Запорізького краю"

Янченко Анатолій Анатолійович: заступник головного механіка
Ліхачов Валерій Федорович: гірничий майстер
Короленко Михайло Костянтинович: Голова Правління - Генеральний директор


Орден "За мужність" III ступеня

Стромін Володимир Миколайович: токар


Орден княгині Ольги ІІІ ступеня

Шипотько Лариса Миколаївна: машиніст конвеєру


Державна премія України за 2004 рік в галузі науки і техніки за наукову працю "Розробка та впровадження високоефективної, природоохоронної технології видобутку корисних копалин в складних гідрогеологічних умовах"

Фурман Олександр Іванович: Генеральний директор
Замишляєв Олександр Геннадійович: технічний директор
Драгунов Володимир Прокопович: директор комбінату
Слободчиков Георгій Іванович: начальник проєктно-конструкторського відділу


Державна премія України за 2020 рік в галузі науки і техніки за наукову роботу "Екологоорієнтовані технології видобутку залізорудної сировини на шахтах України"

Карапа Ігор Андрійович: заступник технічного директора - начальник технічного відділу
Полторащенко Сергій Петрович: технічний директор
Короленко Михайло Костянтинович: Генеральний директор


Почесне звання "Заслужений працівник соціальної сфери"

Григорчук Олександр Сергійович: голова профкому


Премія Президента України для молодих вчених за наукову роботу "Стійкість природно-техногенних масивів при розробці залізорудних родовищ"

Зубко Сергій Андрійович: заступник начальника дільниці, кандидат технічних наук