Трудова слава ЗЗРК: Нагороди СРСР



Орден Леніна

Іванов Михайло Олександрович: прохідник
Кістрін Григорій Степанович: прохідник
Кривенок Олексій Федорович: прохідник


Орден Жовтневої Революції

Агапов Василь Васильович: бурильник
Асафьєв Василь Дмитрович: слюсар
Філін Олександр Васильович: машиніст ВНУ
Шаповалов Віктор Олександрович: головний механік комбінату


Орден Трудового Червоного Прапору

Абара Анатолій Вікторович: прохідник
Бєленький Євген Васильович: директор комбінату
Брезгін Юрій Олексійович: слюсар
Бричев В'ячеслав Васильович: прохідник
Васильєв Петро Миколайович: прохідник
Власенко Іван Леонтійович: коваль
Висоцький Михайло Єрмолайович: прохідник
Галіахметов Соат Галіахметович: прохідник
Данилюк Микола Леонідович: кріпильник
Драгунов Володимир Прокопович: директор комбінату
Кальченко Микола Іванович: електрозварник
Качура Андрій Степанович: начальник відділу
Кетов Борис Михайлович: начальник дільниці
Коваленко Михайло Федотович: прохідник
Краснощок Карій Гаврилович: начальник дільниці
Мальцев Віктор Семенович: прохідник
Мурін Володимир Максимович: гірничий майстер
Нефьодов Володимир Андрійович: начальник шахти
Петров Василь Анатолійович: прохідник
Поданенко Микола Іванович: голова рудкому
Поліон Володимир Миколайович: прохідник
Робешко Андрій Петрович: слюсар
Смирнов Василь Григорович: слюсар
Смирнов Володимир Георгійович: начальник дільниці
Степанов Анатолій Васильович: начальник дільниці
Тимощенко Василь Олексійович: гірничий майстер
Усольцев Євген Олександрович: головний інженер шахти
Філін Олександр Васильович: прохідник
Яворський Євстахій Миколайович: прохідник


Орден "Знак поваги"

Авілов Михайло Михайлович: головний інженер цеху
Андрєєв Олександр Миколайович: слюсар
Андрєєв Іван Васильович: прохідник
Балабушка Сергій Іванович: водій
Бунаєв Павло Васильович: бурильник
Варганіхін Артур Іванович: кріпильник
Гаврилюк Вілен Петрович: водій
Григор'єв Микола Омелянович: головний інженер відділу
Дорошенко Віталій Анатолійович: начальник цеху
Журбенко Володимир Дмитрович: електрослюсар
Зайков Генріх Іванович: токар
Замишляєв Олександр Геннадійович: секретар парткому
Зикова Олександра Степанівна: машиніст живильника
Качура Антон Лукич: водій
Коваль Анатолій Романович: машиніст підйому
Коновалов Валентин Олександрович: прохідник
Кривокоритов Анатолій Пилипович: начальник цеху
Кротов Юрій Михайлович: прохідник
Логінов Геннадій Васильович: слюсар
Макаров Петро Максимович: бурильник
Мартиненко Світлана Митрофанівна: машиніст підйому
Наташкін Анатолій Семенович: прохідник
Новіков Микола Васильович: машиніст екскаватору
Павлухин Юрій Павлович: начальник проходки
Потапов Краснослав Михайлович: слюсар
Сердюк Марія Олександрівна: машиніст підйому
Сердюкова Катерина Дмитрівна: повар
Сідомон Дмитро Парфентійович: електрослюсар
Симончук Олексій Миколайович: тесля
Скворцов Микола Васильович: бурильник
Скібінський Ріхард Мечиславович: прохідник
Смирнов Володимир Георгійович: начальник дільниці
Собакар Анатолій Іванович: начальник дільниці
Ханецькій Віктор Олексійович: машиніст екскаватору
Шевченко Галина Миколаївна: грохотник


Орден "Дружба народів"

Плотніков Анатолій Михайлович: прохідник
Поліон Володимир Миколайович: прохідник
Скворцов Микола Васильович: начальник дільниці


Орден Трудової Слави ІІ ступеня

Ільєв Іван Никифорович: машиніст ВНУ


Орден Трудової Слави ІІІ ступеня

Болдовський Григорій Романович: електрогазозварник
Бондаренко Анатолій Гаврилович: машиніст тепловозу
Биков Юрій Іванович: прохідник
Волошко Віктор Трифонович: прохідник
Галушко Алімпіада Миколаївна: машиніст підйому
Гардаш Віктор Ніктополіоновіч: гірничий майстер
Ільєв Іван Никифорович: кріпильник
Кардаільський Олег Миколайович: машиніст ВНУ
Кузнєцов Анатолій Васильович: електрогазозварник
Куряча Ніна Володимирівна: маляр
Кучерявий Микола Васильович: гірничий майстер
Литвин Віра Дмитрівна: машиніст підйому
Луценко Анатолій Антонович: бурильник
Медведєв Валерій Миколайович: машиніст екскаватору
Оринін Євген Іванович: прохідник
Панфілова Ганна Олександрівна: грохотник
Паршина Валентина Михайлівна: машиніст підйому
Плотніков Анатолій Михайлович: прохідник
Подоплєлова Любов Лук'янівна: стовбурова
Ревуцький Василь Іванович: машиніст локомотиву
Скачков Микола Опанасович: кріпильник
Харчевий Леонід Олексійович: гірничий майстер
Хужин Борис Михайлович: прохідник
Чудаєв Віктор Іванович: слюсар
Шишкіна Віра Василівна: машиніст підйому
Шнайдрук Сергій Семенович: прохідник
Яріцин Володимир Васильович: прохідник


Медаль "За трудову звитягу"

Баглай Микола Іванович: електрозварник
Баришенко Микола Васильович: прохідник
Борисенко Дмитро Миколайович: головний механік шахти
Васильченко Олександра Андріївна: завідуючий складом
Гришко Любов Сергіївна: оператор
Доронін Володимир Андрійович: токар
Дубина Надія Іванівна: маляр-штукатур
Іванова Віра Петрівна: повар
Ковальчук Віктор Якович: машиніст підйому
Компанієць Галина Павлівна: начальник відділу
Латкіна Марія Іванівна: машиніст конвеєру
Лебідь Олександр Іванович: прохідник
Мащенко Григорій Порфирович: кріпильник
Мироненко Світлана Олексіївна: продавець
Науменко Юрій Іванович: прохідник
Окопний Петро Корнійович: водій
Плахтій Августа Костянтинівна: лаборант
Плюйко Євген Миколайович: маляр
Полоневіч Валентина Омелянівна: машиніст транспортеру
Сердюченко Лідія Костянтинівна: оператор
Чинянін Володимир Костянтинович: прохідник
Чумак Надія Минівна: слюсар
Ян Іван Андрійович: механік дільниці
Білокур Марія Семенівна: кровельник
Блінов Геннадій Васильович: механік дільниці


Медаль "За трудову відзнаку"

Андрєєва Ганна Олексіївна: експедитор
Беспалов Валерій Володимирович: кріпильник
Гринь Віра Семенівна: маляр
Долинна Тетяна Миколаївна: стовбурова
Єцкало Ганна Іванівна: машиніст конвеєру
Замяткіна Любов Федорівна: токар
Заплаткіна Катерина Петрівна: машиніст підйому
Косінова Валентина Іванівна: грохотник
Лебедєва Ніна Іванівна: начальник зміни
Маджуга Павло Михайлович: гірничий майстер
Машуров Олексій Михайлович: слюсар
Норова Олена Михайлівна: стовбурова
Петрова Надія Миколаївна: машиніст конвеєру
Попова Тетяна Павлівна: машиніст транспортеру
Санін Леонтій Олексійович: майстер
Сергєєва Тамара Георгіївна: дробильник
Сердюк Іван Григорович: водій
Сухочев Іван Васильович: секретар парткому
Таран Єлизавета Олександрівна: машиніст насосу
Тарасенко Микола Миколайович: електрослюсар
Хабренко Анатолій Ілліч: прохідник
Чернишов Володимир Федорович: підривник
Шалакова Галина Іванівна: сигналіст
Шведков Володимир Миколайович: вантажник
Шевченко Надія Іванівна: машиніст водовідливу
Шелудченко Тамара Іванівна: дозирувальник


Кавалери знака "Шахтарська слава" 3-х ступенів

Алексєєв Геннадій Никифорович: прохідник
Бунаєв Павло Васильович: начальник дільниці
Галіахметов Соат Галіахметовіч: прохідник
Гусєв Василь Олександрович: прохідник
Мельников Микола Михайлович: механік дільниці
Скворцов Микола Васильович: бурильник
Хромов Гавриїл Сергійович: прохідник
Яворський Євстахій Миколайович: прохідник
Ян Іван Андрійович: прохідник
Яндулов Микола Павлович: прохідник


Знак "Шахтарська слава" I ступеня

Алексєєв Геннадій Никифорович: прохідник
Бунаєв Павло Васильович: начальник дільниці
Галіахметов Соат Галіахметовіч: прохідник
Гусєв Василь Олександрович: прохідник
Мельников Микола Михайлович: механік дільниці
Скворцов Микола Васильович: бурильник
Хромов Гавриїл Сергійович: прохідник
Яворський Євстахій Миколайович: прохідник
Ян Іван Андрійович: прохідник
Яндулов Микола Павлович: прохідник


Знак "Шахтарська слава" II ступеня

Алексєєв Геннадій Никифорович: прохідник
Бражників Анатолій Андрійович: прохідник
Бунаєв Павло Васильович: бурильник
Галіахметов Соат Галіахметовіч: прохідник
Гаманець Микола Федорович: начальник дільниці
Гусєв Василь Олександрович: прохідник
Журавльов Олександр Миколайович: прохідник
Коваленко Михайло Федотович: прохідник
Мельников Микола Михайлович: механік дільниці
Скворцов Микола Васильович: бурильник
Соляник Леонід Іванович: машиніст ВНУ
Ходеєв Олексій Тихонович: кріпильник
Хромов Гавриїл Сергійович: прохідник
Шевченко Павло Андрійович: електрослюсар
Яворський Євстахій Миколайович: прохідник
Ян Іван Андрійович: прохідник


Знак "Шахтарська слава" IIІ ступеня

Алексєєв Геннадій Никифорович: прохідник
Бєліков Володимир Петрович: прохідник
Бочінін Володимир Ілліч: прохідник
Бражніков Анатолій Андрійович: прохідник
Бунаєв Павло Васильович: бурильник
Биков Юрій Іванович: прохідник
Вовк Іван Іосифович: бурильник
Галіахметов Соат Галіахметович: прохідник
Гаманець Микола Федорович: головний інженер проходки
Глухов Петро Олексійович: прохідник
Гнатенко Олексій Кузьміч: бурильник
Горячев Євген Семенович: електрослюсар
Гусєв Василь Олександрович: прохідник
Гусько В'ячеслав Костянтинович: прохідник
Дорохов Семен Кузьмич: прохідник
Дудка Григорій Федотович: начальник дільниці
Драгунов Володимир Прокопович: директор комбінату
Желтков Борис Михайлович: начальник дільниці
Журавльов Олександр Миколайович: прохідник
Земсков Валентин Іванович: кріпильник
Іванюк Микола Дмитрович: начальник дільниці
Кістрін Григорій Степанович: прохідник
Клімсон Валентин Оскарович: головний інженер шахти
Коваленко Михайло Федотович: прохідник
Колегов Йосип Іванович: прохідник
Лізунов Володимир Іванович: слюсар
Лобес Віктор Андрійович: прохідник
Лушніков Микола Степанович: машиніст електровозу
Макаров Петро Максимович: бурильник
Макухін Іван Григорович: бурильник
Малишев Віктор Євгенович: бурильник
Мащенко Григорій Порфирович: кріпильник
Мельников Микола Михайлович: механік дільниці
Месненко Павло Федорович: начальник проходки
Міхайлуца Микола Якович: бурильник
Наташкін Анатолій Семенович: прохідник
Новіков Микола Ілліч: прохідник
Приходько Сергій Миколайович: начальник дільниці
Рябко Дмитро Пилипович: прохідник
Самойленко Григорій Якович: прохідник
Світлицький Володимир Опанасович: прохідник
Скворцов Микола Васильович: бурильник
Слободчиков Георгій Іванович: начальник відділу
Собакар Анатолій Іванович: начальник дільниці
Соляник Леонід Іванович: машиніст ВНУ
Таланкін Геннадій Миколайович: начальник дільниці
Фраш Віктор Вальтерович: прохідник
Хорошавін Іван Григорович: заступник головного інженера шахти
Хромов Гавриїл Сергійович: прохідник
Шевченко Павло Андрійович: електрослюсар
Шовкопляс Олександр Миколайович: бурильник
Яворський Євстахій Миколайович: прохідник


Звання "Почесний гірник "

Агагін Віктор Володимирович: прохідник
Алексєєв Геннадій Никифорович: прохідник
Алексєєв Георгій Тимофійович: прохідник
Асафьєв Василь Дмитрович: слюсар
Бежбармаков Михайло Іванович: прохідник
Бєліков Володимир Петрович: прохідник
Берднік Віктор Іванович: прохідник
Бредіхін Іван Володимирович: прохідник
Бичков Віктор Іванович: гірничий майстер
Биков Юрій Іванович: прохідник
Вертегел Сергій Андрійович: машиніст ВНУ
Висоцький Михайло Єрмолайович: прохідник
Галіахметов Соат Галіахметович: прохідник
Гомулін Анатолій Вікторович: прохідник
Гусєв Василь Олександрович: прохідник
Денисенко Микола Федорович: прохідник
Єсаков Петро Кузьмич: гірничий майстер
Заведій Василь Олексійович: кріпильник
Кістрін Григорій Степанович: прохідник
Ковальов Юхим Іванович: гірничий майстер
Кожин Віктор Семенович: кріпильник
Колясніков Микола Миколайович: прохідник
Кривенок Олексій Федорович: прохідник
Мазін Микола Іванович: прохідник
Малюк Володимир Іванович: прохідник
Морозіков Петро Федорович: прохідник
Мурін Володимир Максимович: прохідник
Мурзін Володимир Федорович: прохідник
Ніколаєв Михайло Михайлович: прохідник
Норов Анатолій Петрович: прохідник
Панфілов Іван Іванович: слюсар
Пузакін Валентин Васильович: гірничий майстер
Свєтловський Віктор Григорович: прохідник
Сигарев Микола Іванович: прохідник
Сіденко Микола Дмитрович: кріпильник
Сидоренко Ігор Олександрович: бурильник
Слінько Володимир Кирилович: гірничий майстер
Смирнов Володимир Георгійович: начальник дільниці
Смирнов Микола Михайлович: прохідник
Смирнов Василь Григорович: слюсар
Солтанов Михайло Іванович: начальник дільниці
Тонких Геннадій Андрійович: машиніст ВНУ
Федоров Микола Михайлович: прохідник
Філін Олександр Васильович: прохідник
Хабренко Анатолій Ілліч: прохідник
Хромов Гавриїл Сергійович: прохідник
Хужін Борис Михайлович: прохідник
Царьков Микола Іванович: кріпильник
Явір Леонід Іванович: прохідник
Якименко Віктор Миколайович: машиніст ВНУ


Лауреат Премії Ради Міністрів СРСР

Замишляєв Олександр Геннадійович: головний інженер комбінату


Лауреат Державної Премії СРСР

Поліон Володмимр Миколайович: бригадир прохідницької бригади